Jupwin %25 Anlık Discount

Jupwin Social 6:49 AM Jupwin %25 Anlık Discount
PJupwin %25 Anlık Discount detayları

Jupwin %25 Anlık Discount

Jupwin üyelerine kayıp yaşanması durumunda bile geri dönüş sağlayan yeni seçenekleriyle www.Jupwin31.com adresiyle hizmet vermektedir. Jupwin ile bütün üyelere Jupwin %25 anlık discount ile kaybetmeye son.

Jupwin Anlık Discount Nedir?

Anlık discount, jupwin31.com adresinden yatırım yapan değerli Jupwin kullanıcılarının kayıp durumunu en aza indirmek için başlattığı uygulamadır. Yatırılan miktarın kaybedilmesi durumunda talep edilmesiyle anında kayıp bonusu olarak yatırılan miktarın %25 kadarı hesabınıza eklenir.

Anlık Discount Jupwin'e

Birçok bahis sitesi anlık discount adı altında çok farklı miktarlarda kayıp bonusu verebilmektedir. Sitelerin çoğu maximum yüzde 15 gibi oranlar verirken Jupwin üyelerine yüzde 25 oranıyla yüksek bonus sunmaktadır.

Jupwin'de Başka Hangi Bonuslar Bulunur?

Jupwin'de bütün yatırımlara bonus alabileceğiniz gibi kayıplar için de yüksek bonuslar alabilirsiniz. Yatırım şekline göre belli oranlarda bonusların yanında freebet ve freespin gibi birçok bonustan yararlanabilirsiniz. Bu bonuslar arasında en çok fark yaratanı Jupwin %25 anlık discount olarak bilinen avantajlı bonustur. Diğer sitelerde verildiği söylenen discount bonusların aksine zor çevrim şartları ve düşük kazanç üst limitleri de yoktur.

Jupwin'e Kolayca Nasıl Üye Olurum?

Jupwin'e üye olup avantajlı bonuslardan yararlanabilmek için www.Jupwin31.com adresinden sol üst köşede bulunan üye ol butonu ile kolayca üye olabilirsiniz. Bilgilerinizi eksiksiz ve doğru girmeniz çekim ve yatırım işlemleri için çok önemlidir. Dilerseniz haftanın 7 günü ve günün bütün saatlerinde canlı destek hattından yardım alabilirsiniz.

JUPWIN istedigi zaman üyelerinden Kimlik, Ikamet Belgesi vb. istemeye hakkına sahiptir ve bu belgelerin kullanici tarafindan ibraz edilmemesi durumunda oyuncunun kazançlari bloke edilebilir.

Discount bonusunu kötüye kullandığı veya kurallara aykırı eylemlerde bulunduğu tespit edilen kullanıcılara ait discount iptal edilebilir ve ilgili kullanıcının hesabı süresiz olarak kapatılabilir.

  • jupwin üye ol
  • Son Gönderiler